Piotrek Bodera = nerd on tour

Cześć, jestem Piotrek. Pomagam łączyć podróże i technologie w spójną całość.

Blog nerd on tour skierowany jest do podróżników i osób pracujących w turystyce: pilotów wycieczek, lokalnych przewodników, biur podróży, tour operatorów.

Materiały na blogu stworzone są z założeniem, by technologia stała się dla Ciebie:

  1. Prosta
  2. Szybka
  3. Oszczędna

tour-manager

Pilot Wycieczek

Jako licencjonowany pilot wycieczek zrealizowałem setki wycieczek dla Rainbow Tours i innych dużych tour operatorów. Prowadziłem grupy polskich turystów do pięknych zakątków Włoch, Austrii, Czech i Stanów Zjednoczonych. Oprowadzałem również gości z zagranicy po uroczych miejscach w Polsce.

webmaster

Webmaster

Równolegle z sezonową pracą w turystyce zrealizowałem dziesiątki różnorodnych projektów webmasterskich. Instalowałem i administrowałem strony internetowe. Tworzyłem unikalne artykuły i optymalizację dla wyszukiwarek. Stosowałem najlepsze technologie, które pomagają docierać i dbać o klientów.

traveller

Podróżnik

Od 2005 roku doświadczam i eksploruję odmienne kultury, kierując się zasadą, by każdego roku dotrzeć tam, gdzie mnie jeszcze nie było. Moje dotychczasowe przygody to między innymi: nurkowanie w Ċirkewwa Point na Malcie, skok ze spadochronem w słowackich Tatrach, przejazd długodystansowymi pociągami przez Tajwan, Chiny, Wietnam, Tajlandię oraz stworzenie nowej gry VR w 48 godzin w Perth w Australii.

japanophil

Japanofil

Japonia to kraj, który fascynuje mnie najbardziej, dlatego po czterech długich podróżach (w 2010, 2012, 2013, 2015) postanowiłem przyjechać tu na rok. Od stycznia 2017 uczę się żyć w niesamowitej kulturze serdecznych samurajów i uprzejmych gejsz.

Kontakt

Z chęcią dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą, dlatego pisz śmiało na piotrek@bodera.com

Zobacz, gdzie aktualnie podróżuję i skontaktuj się poprzez twoją ulubioną sieć

Facebook – centralne miejsce fantastycznego kontentu

Instagram – przestrzeń z wyjątkowymi zdjęciami

YouTube – ruchome obrazki baśniowych przygód

Twitter – globalne rozmowy o grach, podróżach i wszystkim, co pomiędzy