Technologia w Podróży

Twój smartfon, kamera, tablet, aparat fotograficzny, laptop, power bank i dziesiątki innych urządzeń, jakie zabierasz ze sobą w podróż to narzędzia. Mają swoją określoną funkcję i pomagają Ci wykonywać czynności szybciej i wygodniej: od radosnego selfie w drodze na lotnisko, przez nagranie wideo podczas ulewy w tropikach, po złożone obowiązki służbowe, które wykonujesz, opalając się na plaży.

Jeśli pracujesz w turystyce, twoje urządzenia są szczególnie ważne. Poziom profesjonalizmu oceniany jest na podstawie twojej dyspozycyjności, mobilności i szybkości reakcji na zmiany. Te zależą w dużej mierze od wydajności smartfona, aplikacji i łącza (komórkowego lub internetowego). To samo dotyczy tabletów, komputerów i innych urządzeń jakie używasz w swojej pracy.

travel tech

Technologia, która działa

W ramach bloga Nerd on Tour publikuję serię praktycznych artykułów z hashtagiem #Tech4Tour. Opisuję w nich jak efektywnie wykorzystać współczesną technologię, z założeniem by była ona:

  1. Prosta  mniej, znaczy lepiej.
  2. Szybka  rozwiązania, które działają od razu.
  3. Oszczędna  czas, energię i koszty finansowe da się zawsze zoptymalizować.

Niezawodne rozwiązania

Narzędzia mają swoją określoną żywotność. Moje rozwiązania działają nieprzerwanie i pomogą Ci, nawet gdy urządzenia zawiodą. Szczegóły mojego systemu opisuję w poniższych artykułach: